Yeni Proje Başvurusu
15658
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15658,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Yeni Proje Başvurusu

İstanbul Arel Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Otomasyonuna Hoşgeldiniz.Sayın Proje Yöneticisi,

Öncelikle Otomasyon sistemimizi kullanmak için @arel.edu.tr email hesabınızın olması gerekmektedir. Sayfada bulunan giriş türünü tıklayıp (Yürütücü, Bap yetkilisi, Hakem), sonrasında @arel.edu.tr uzantılı mail adresiniz ve şifrenizi girmekle otomasyona giriş yapmış olacaksınız. Daha sonra otomasyon sayfasında yer alan linkler vasıtasıyla işlemlerinizi yapabilirsiniz. Programa ilk defa giriş yapıyorsanız, önce “Bilgilerim” kısmından kişisel ve iletişim bilgilerinizi, daha sonra özgeçmiş formunu doldurmanız veya süreç içerisinde değişiklikler olur ise bilgilerinizi güncellemeniz büyük önem arz etmektedir.

Yeni bir proje başvurusu yapacağınız zaman, YENİ PROJE BAŞVURUSU,

Yönetmekte olduğunuz bir projede talep yapmak istiyorsanız, TALEPLERİM,

Yönetmekte olduğunuz veya sonuçlanmış tüm projelerinizi görmek istiyorsanız, PROJELERİM,

Kişisel bilgilerinizi görmek veya bir değişikliği güncellemek için, BİLGİLERİM,

Yönetmekte olduğunuz projenin bütçesini görebilmek için, PROJE BÜTÇE DÖKÜMÜ linklerinden ulaşabilirsiniz.

Projenizle ilgili olarak birimimize vermeniz gereken tüm dilekçe örnekleri (ek ödenek istemi, ek süre istemi, sözleşme, kalemler arası aktarım, avans istemi vs) sistemimizde bulunmaktadır ve Taleplerim linki kullanılacaktır. Bunun için menüdeki Taleplerim tıklanarak Diğer Ek Talepler başlığı altında yer alan Yeni Ek Talep tıklanacak, burada da Ek Talep Türü ve ardından ilgili Proje seçilip aşağıda açılan bilgiler doldurulup Kaydet tuşuna basılacak ve böylelikle sistem üzerinden talep gerçekleştirilecektir.